MODUŁY HYDRAULICZNE

Moduł pojemnościowy z otwartym zasobnikiem.

Znajduje zastosowanie w układach, gdzie występuje częsta zmienność przepływów w przyłączonych do zasobnika obiegach zewnętrznych. Wszędzie tam, gdzie jest wykluczone niskie ciśnienie w pracującej instalacji, jak również w systemach, gzie występują wysokie temperatury mediów przeznaczonych do chłodzenia.

Główne zastosowanie to maszyny przemysłowe typu: wtryskarki,

drążarki, zbiorniki z płaszczem chłodzącym.

 

 

Moduł pojemnościowy z wbudowanym akumulatorem chłodu (otwarty).

Wykorzystywany tam, gdzie jest wymagana oszczędność energii a także praca w strefach energetycznych poza szczytem. Zadaniem akumulatora chłodu jest zgromadzenie wystarczającej energii cieplnej poza szczytem korzystając z tańszej taryfy opłat za energię elektryczną i wykorzystanie jej w okresie szczytu energetycznego, kiedy taryfy opłat są wyższe.

Główne zastosowanie: duże mleczarnie i obiekty

produkcyjno-przemysłowe.

 

 

Moduł ciśnieniowy (hermetyczny).

Wykorzystywany głównie w systemach klimatyzacyjnych do zasilania poszczególnych odbiorników typu fancoil lub wymienniki central klimatyzacyjnych. Zastosowane w modułach ciśnieniowych zbiorniki posiadają certyfikat UDT.

Główne zastosowanie: budynki użyteczności publicznej, biurowce, serwerownie, układy chłodnicze w przemyśle spożywczym.

 

Moduły nie posiadają standardowych wielkości typów ani gabarytów. Ze względu na różnorodny charakter ich zastosowania oraz różne parametry układów współpracujących są dobierane indywidualnie do każdej instalacji.

 

[Strona Główna] [Kontakt] [Oferta] [Schładzarki] [Komory chłodnicze] [Tunele mroźnicze] [Systemy wentylacji] [Instalacje samochodowe] [Serwis] [Urządzenia specjalne] [Dokumentacje] [Targi]